Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan tudhatom, hogy a...

Honnan tudhatom, hogy a hörcsögöm jól érzi magát?

Figyelt kérdés
Van ennek valami külön jele? Mert az enyém eltűri ha simogatom, meg macerálom, meg kiteszem a lakásban futkosni, de nem tudom, hogy ez tetszik-e neki...

2014. jún. 27. 09:09
 1/4 anonim válasza:
Úgy tudom, ha nem adnak ki semmilyen hangot sem, akkor jól érzik magukat :)
2014. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy mindenből a legjobbat adod neki, a hörik nem mutatják ki.
2014. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 K.J.Smith ***** válasza:
Inkább annak van jele, ha nem érzi jól magát. Ha megijed, a dzsungáriai höri pl. "zümmög", harap, meg összevissza szaladgál. Ha beteg, akkor nem eszik, nem mászkál. Szóval szerintem ha jól eszik, futkos, csendben van, nem harap, akkor jól érzi magát.
2014. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogyha ásít!De nekem eddig Dzsungáriaiak voltak akikkel rengeteget törődtem azok soha!Most vannak aranyhörcsögeim de náluk minden napos az ásítás!Lehet hogy jobban érzik csak magukat vagy nem tom!
2014. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!