Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúl ehet ilyeneket?

A nyúl ehet ilyeneket?

Figyelt kérdés
Mandula,kesudió, szotyi ,tökmag, mogyoró ? Meg ilyen fajta terméseket?

2014. jún. 30. 21:47
 1/10 anonim válasza:
0%
Nem tudom, nekem régebben volt nyulam de ilyeneket nem adtam neki, volt táp, répa saláta stb. "nyúlkaják" azokat szerette de nem tudom ehezekhez a mogyorófélékhez hogy állnak hozzá...
2014. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%

A szotyit és a tökmagot biztosan szeretik, de nem kéne nekik adni, mert felkarcolhatja a belüket, vagy legalábbis mintha ezt olvastam volna valahol.

Azért amikor én szotyizok nagy ritkán és a nyuszim kinézi a számból, hát akkor nem bírom ki, hogy pár szemet ne adjak neki.

2014. jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D
2014. jún. 30. 22:12
 4/10 KGabi0000 ***** válasza:
Mi sokszor adunk neki,leginkább szotyit,diót,mogyorót.A mandulát és kesudiót még nem próbáltuk,de szerintem azt is ehet.
2014. jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

[link]


20. oldal, vagy ctrl+f olajos 2 találat

2014. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Szotyit és tökmagot keveset, a többit ne add neki, mert káros.
2014. júl. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha néha adsz is neki akkor nyersen ne legyen pirítva sózva fűszerezve ilyenek. pl: bolti szotyit ne.
2014. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tökmag és szotyi pont elég van nekik a száraz tápban. Esetleg néha-néha jutalomfalatnak adhatsz neki szotyit és tökmagot, de ne sokat! Mást dióféléket ne! Ajánlom ezt az oldalt: [link] Nézelődj és a szénán, füvön és száraz tápon kívül csak az oldalon található zöldségeket, zöldségeket és fűszernövényeket add. :) Jó nyuszitartást :)
2014. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 KGabi0000 ***** válasza:
Mi indig bolti szotyit adunk neki már egy éve,azóta sincs semmi baja.A mi nyuszink dióféléket is eszik már amióta náunk van,azaz egy éve.Nem volt még soha beteg,makk egészséges.
2014. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az hogy 1 év alatt nm lett semmi baja az nem azt jelenti hogy nem fogod 2 év múlva eltemetni .. lehet hogy ti szerencsések vagytok hogy nem érzékeny annyira a pocak de vannak nyuszik akikkel egyből lehetne dokihoz rohanni.. nem mondom hogy én csak szénán legeltetem, ő kapni szokott török mogyorót néha néha, meg ami mag benne van ezekbe a zöld rudakba
2014. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!