Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez hogy lehet hogy egyedül...

Ez hogy lehet hogy egyedül tartok 1degut és még nem lett depressziós?

Figyelt kérdés
semmi baja sokat foglalkoztam vele csiripeltem neki mármint ugy nyüszögtem neki mint egy másik egu tenné és degukról mutattam neki fényképeket és tulélt igy ez a kis degum 1 évet. Na erre mondjatok valamit hogy élhette túl? Mindenki azt mondja hogy A DEGUK FAJTÁS NÉLKÜL ELPUSZTULNAK hát ez sz*rt igaz. Na ezt magyarázzátok ki!
2014. júl. 2. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és nagyon boldog vannak klassz cuccai és velem kumonikálhat
2014. júl. 2. 11:31
 2/8 anonim válasza:
lehet, hogy mégis vegyél neki társat
2014. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5 hónapig próbálkoztam keresni veszprém megyében degut neki de nem találtam csak 1-et békés megyében én meg nem fogok addig kocsikázni
2014. júl. 2. 11:47
 4/8 anonim ***** válasza:

A degu nem olyan ritka dolog, állatkereskedésekben szokott lenni, vagy rendelhető.

Szerintem csak ki akarsz cseszni szegény állattal.

Nem olyan hülye, hogy elhigyje, hogy a fajtársa vagy, pontosan nem tudsz úgy nyervákolni, mint ők.

2014. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az allattartasban nem az a cel, hogy eletben maradjanak, hanem, hogy teljes eletet elhessenek.
2014. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mutogathatsz neki akármilyen képeket, meg csipoghatsz neki... akkor sem fog rád társként tekinteni.

Szegénynek vegyél társat.. az hogy egyedül van nem jelenti azt, hogy tuti hogy meg fog halni... viszont biztos te is örülnél neki, ha látnád, hogy mennyivel boldogabb egy társsal

2014. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát igen örülnék neki ,de ez nem ilyen egyszerű még egy degu beszerzése mer a szüleim is alig engedték meg hogymegvegyem őt és már annyiszor mondtam nekik hogy:''had vegyek még egy degut Mogyi mellé''

erre a szülők:'' SZÓ SEM LEHET ,RÓLA ŐRÜLJ HOGY MEGKAPTAD EZT A PATKÁNYT NEM KELL NEKÜNK MÉGEGY IDE ELÉG EZ AZ EGY''


és még egy dolog:mér nevezik patkánynak már többször mondtam nekik hogy NEM PATKÁNY HANEM CHILEI TÖRPEMÓKUS :((

2014. júl. 6. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lenne. :S Merre fele laksz?

Nekem tengerimalacom van. Mielőtt megvettem, mindent végigolvastam, hogy tisztába legyek azzal, hogy mivel jár a tartása stb. 1 hónapig volt egyedül, és amikor megvettem a társát annyira jó volt nézni, hogy mennyire boldog. Azóta már 3an vannak.

2014. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!