Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszim, Hópihe meg akarja...

A nyuszim, Hópihe meg akarja enni a papírt. Egyszer olvastam a ketrece előtt, és a magazin csücskét meg akarta rágcsálni. Ha egyszer nem venném észre, hogy lerágta a szélét, akkor abban elpusztulhat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 13:46
 1/8 acelsziv ***** válasza:
12%
nem gondolnám. Ezek megrágnak mindent. Viszont sütve finomak.
2014. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem esszük meg mert nagyon aranyos és még meggyónnánk a bűnünket.
2014. júl. 2. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, de azért ne hagyd, hogy sokat egyen belőle. Az én nyuszim is mindent megrág :D A falevelektől a bútorokon keresztül a szőnyegig. De azért ne engedd neki mert ha sokat eszik akármiből is az nem túl jó, el is pusztulhat. Ui: Soha nem értettem azokat akik nyuszit esznek :'( De hát, ebbe nem szólhatok bele.

Esetleg kaphatok Hópihéről képet? Fehérnek tűnik és imádom a fehér nyuszikat :)

2014. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
48%
panna: ha te is vidéken nőttél volna fel sok sok háziállat közelében semmi kivetnivalót nem találnál benne :D
2014. júl. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen tudom, én megértek mindenkit :D Ha ilyet akar enni, akkor tessék csak :)
2014. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ne engedd neki!

Foleg hogy mindent megragjon nekem is volt nyuszim cs odaadtuk egy tenyesztonek..o is mindent megragott vettem neki fogkoptato kovet 3-400Ft nemdraga ijen kis dobozkaba tudod venni az allatkereskedesben, van tobbfele izben is (repas,gyumolcsos..stb) mikor en vettem neki akkor sokkal kevesebb dolgot ragott meg mert inkabb odament a ketrecehez es ragta azt a kovet, egyebkent azer ragcsal mert koptatja a fogat:)ennek a konek van ijen drotfele a hatuljan/aljan azzal konnyen feltudod helyezni a ketrec BELSO felere.:)

2014. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 acelsziv ***** válasza:
de ha viszel neki egy jó kis fadarabot az ingyen van és ugyanúgy elrágja :)
2014. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi mindenkinek! A képet megpróbálom elküldeni, amint rájövök, hogy kell.
2014. júl. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!