Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik a nyuszim?

Akos003 kérdése:

Miért nem eszik a nyuszim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy magyar óriás nyuszim,nagyon keveset eszik.

Egy nagy adag nyuszi táp+búza összekeverve áll előtte,de nem eszik belőle,széna és lucerna van bent neki,de azt sem eszi,legalábbis nagyon minimálisan,viszont széklete van.

Répát is adtam neki,de azt is otthagyta.

Mit adhatnék neki,amit megenne?

Köszi előre is!



2014. júl. 2. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyulakhoz nem annyira értek, de nem lehet, hogy melege van? Vidd hűvös helyre, hátha csak ennyi a gond. Ilyen melegben kinek van étvágya. :)

Amíg nem sokáig tart az éhségsztrájk, addig nincs gond, majd eszik úgyis, ha éhes lesz.

A fogait mondjuk nézd meg, ha még nem tetted, rágcsálók akkor szoktak még így reagálni. Túlnőtt a foga, letört, elrepedt, vagy bármi, ha ilyen van, akkor viszont dokihoz kell vinni, és akkor sem árt, ha napokig nem eszik, pláne, ha inni se iszik.

2014. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Mikor számít nagynak a foga?
2014. júl. 2. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ennyire tényleg nem értek a nyulakhoz. Google-n keress rá szerintem. Esetleg azt nézd meg, egyformák-e a fogai, ha nem, akkor valószínűleg gond van vele. Lehet érdemes lenne elvinni egy vizsgálatra, az orvos biztos hamarabb megmondja, mi baja lehet szegénynek. :)
2014. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Megnéztem neten,hogy mi számít nagy fognak,Maszatkáé (ez a neve :) ) nem nagy.

Raktam Neki be alma-faágat,de nem eszi,az almát sem.Szénát csipegeti,lucernát kevésbé.

Megpróbálom,a nyírfaágat,azt mondják azt szereti,illetve a tápot is ki fogom venni,és nem lesz előtte,hátha rákap a szénára.

2014. júl. 3. 00:04
 5/5 A kérdező kommentje:
fűzfaágat*
2014. júl. 3. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!