Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a nyulam?...

Miért csinálja ezt a nyulam? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Eddig amikor megkaptuk (2 és fél hónapja ) normális volt, meg minden, 3 hónaposan kaptuk (Német óriás) és 2-3 hete vettünk 2 kicsi nyulat. (3 hónaposak és Óriás fajták). Külön akartuk tartani, hogy ne legyen gond, de este a nagy nyulam átszökött és barátkozott velük ezért csináltam apummal egy játszóházat és összevontuk a ketreceket. Nem verekednek, meg minden , de szerdán (2014.07.2.) nem tudtam megnézni, mert kórházba kellett mennem, ezért egy ismerősöm etette meg őket. Másnap (2014.07.3.) a nagy nyulam kiszökött a ketrecekből (Isten se tudja, hogyan) és a garázsba ugrált, amikor apum ezt meglátta, visszatette a ketrecbe, 1 óra múlva amikor én néztem meg akkor újra kinn volt. Csináltunk egy utat vissza a házához, délután már vissza is volt menve, csak a sok pórból és homoktól kicsit köhögött. Ma (2014.07.4.) újra kint volt és néztem, hogy az egyik dolog alatt (valami olyan cucc, ami alá be tud bújni) csinált egy lyukat. A lyuk nem ért ki a kerthez, de eléggé mélyre megy a földbe. Nem hinném, hogy el akar szökni, mert hozzám odabújik és és is ölelgetem meg minden, kaját is kap eleget. Vagy tényleg szökni akar? (vagy csak hiányolja, hogy a kinti ketrecébe az idő járás miatt nem tud menni?)

Vagy csak unja a háziasított életmódot?

A válaszokat előre köszönöm.



2014. júl. 4. 09:10
 1/9 aranynossy gergő válasza:
Ha nem egyneműek mind akkor vsz. Terhes akkor szokott elbujni és lyukakat ásni.ha egyneműknek vettétek akkor meg kell nézetni állatorvossal mind a hármat hogy biztos egyneműek-e. Nekem is így lett kis tengerimalacom hogy a boltos az egyikről hogy fiú aztán kiderült hogy lány volt. Tudod a biznisz
2014. júl. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
100%-os, hogy mind Nőstények.
2014. júl. 4. 10:05
 3/9 aranynossy gergő válasza:
én is így gondoltam és mégis egy alom lett a vége.szerintem azért vigyétek el egy szakértőhöz.
2014. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aranynossy gergő válasza:
de szerintem amíg nem tudjátok biztosan addig kezeljétek úgy mintha terhes lenne nehogy valamilyen baj legyen
2014. júl. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már megnézettük :) ezért tudom
2014. júl. 4. 11:40
 6/9 aranynossy gergő válasza:
Szakértővel????
2014. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
aha
2014. júl. 4. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi a nyulak szeretnek kiszökni a helyükről...
2014. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a nyuszi csak kíváncsi, ha nincs semmi veszélyes ott, amitől baja lehet, akár hagyhatod is őt kalandozni :D
2014. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!