Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék görénnyel játszani?

Csillagszemű <3 kérdése:

Szeretnék görénnyel játszani?

Figyelt kérdés

Van-e olyan hely ahol játszhatnék egy görénnyel/ eltölthetnék vele egy kis időt, hogy meg tudjam "nézni" milyen is lenne, ha nekem is lenne....


Nagyon szeretnék egyett!!!


Köszi előre is! :)



2014. júl. 4. 16:41
 1/7 anonim válasza:
Ezt most kérdezed ? :D
2014. júl. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szoktak lenni görényes programok, ahol lehet simogatni őket, esetleg érdeklődhetsz örökbe fogadható görényeknél. Ott úgy is el kell menni többször meglátogatni a görényt, így kiderül, hogy értesz-e hozzájuk, tudnád-e nevelni stb.

Itt érdeklődhetsz:

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy érdeklődsz egy tenyésztőnél, nála az év minden napján van görény és elvileg látogatható is. :) Ha nem örökbefogadáson gondolkozol, akkor ez talán jobb megoldás, mert így felmérheted, mikor fog alom születni.
2014. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Arra figyelj, hogy ez egy becsapós dolog!


Ha olyan görényre bukkansz, akivel nem sokat foglalkoztak, vagy csak rühelli az idegeneket, az harap és tuti az életben nem akarsz görényt.


Ha olyannal, akivel kis kora óta sokat foglalkoztak, szereti az embereket, ölbegöri, akkor a sajátodnál fognak meglepetések érni, amikor először harap a kezedbe/lábadba.

Mert hiába veszed kézhez szoktatva, az elején úgy is feszegeti a határokat, és ha félsz tőle, akkor maximálisan kihasználja a helyzetet és egy 30 centis szörnyeteg fog rettegésben tartani.


Ezt csak azért mondom, mert én is jártam görényezni, mielőtt megvettem a sajátomat, tökre el voltam olvadva, hogy milyen kedves, aranyos állatok. Hazahoztam, a kis pihe-puha görmedvény babámat, első 2 nap minden tök tutin ment, aztán kinyílt a kiscsaj csipája és elkezdett csipkedni (nem finoman). Tökre el voltam keseredve, hogy egy vérgörényem lesz, míg nem összeszedtem maga, hogy ne egy 10 hetes görény diktálja a tempót. Sokat foglalkoztam vele, neveltem (napi 6-7 óra alsó hangon). Ma két éves kisgyerekek cipelgethetik és még a száját sem nyitja ki, nem ám harap.

2014. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
merre laksz?:) nekem van görényem, ha közel laksz megoldható :Dd
2014. júl. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én jövöhéten kapok eggyet!! Hogy kell vele játszani? :-)
2014. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mit csínáljak hogy jól érezze magát??
2014. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!