Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyúlnak lehet adni csöves...

Gáspár valéria kérdése:

A nyúlnak lehet adni csöves kukoricát hogy koptassa a fogát?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Inkább szénát adj neki, az koptatja legjobban a fogát
2014. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Flash! válasza:
22%

Miért ne lehetne?

Odakint a mezőn is lerágja a csövet amit talál...

2014. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 kiskertész007 válasza:
Igen, de én úgy hallottam, hogy nem tesz jót a kukorica a veséjének. Vagy a májának. Lényeg, hogy szerintem egy-két cső lehet, hogy nem árt, de rendszeresen valószínúleg nem jó.
2014. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

A kukorica nem tesz nekik jót! Fogkoptatásra a széna és az ágak, a fakérgek a legjobb megoldás.

2014. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

szerintem se adj neki kukoricát.

Szénával tökéletesen tudja koptatni a fogát. És mivel ez a fő tápláléka mindig legyen előtte!

2014. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
lehet adni neki, szinte bármit adhatsz neki, énis adok sokmindent és szép, nagy, egészséges nyuszik
2014. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na azért ez nem így megy utolsó! A nyulak 70 %-a emésztési problémák miatt pusztul el, nem, még egyszer mondom: NEM EHETNEK CSÖVES KUKORICÁT!
2014. júl. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg nyulam van. Ők esznek és semmi bajuk. Kint vannak. Gyakran kint vannak az udvaron szabadon és megrágcsálnak mindent amit találnak. Múltkor a gyerekek adtak nekik csokit, későn vettem észre és megették de semmi se lett abból se
2014. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Az igaz hogy májköve lehet tőle, de csak akkor ha egyfolytában azt eszi
2014. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megtalálsz mindent, ami nincs benne, azt ne add neki. Sok az idióta akinek fogalma sincs arról hogy meddig él egy nyúl ha jól tartják csak löki az okosságát mert "van 50 nyulam én aztán értek hozzá". Ja, csak ha levágja őket akkor tökmindegy neki, hogy élne 8 évig is, így meg elpusztulna 2-3 év alatt.

2014. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!