Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan csinaljam?

Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés

10 eves koromban vettem meg az elso horcsogom Hangat. O tavaly szeptemberben halt meg. A tarsa Sluga most julius negyediken hajnalban a kezemben halt meg. Ez alatt az ot ev alatt korulbelul husz horcsogom volt mert szulettel es szepen neveltem oket es elajandekoztam oket. Tudom hogy Hanga es Sluga is 5 evesen halt meg ami nagyon jonak mondhato de nem tudom elfogadni hogy tobbe nincsenek. 5 eve nem aludtam egyedul , mindig volt tarsasagom es mit egyedul vagyok a szobamban mert Sluga is meghalt mar. Nagyon nagyon szeretem oket de nehezn fogadom el , hogy tobbe nincsenek. Hogyan fogadjam ezt el?

amugy holnap veszek egy uj horcsogot mert nagyon uresnek erzem a szobam. Mikor teszem tul magam a kis horcsogeim halalan?

15 eves lany vagyok es van baratom aki vigasztal es segit de meg igy is nehez.

amugy Hangat Slugat es az elso lanyuk , Hariboz is ugyanoda , egy hozzank kozeli mezore temettem el. Hanga 5 evesen halt meg. Haribo 4 evesen. Sluga 5 evesen


2014. júl. 6. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibakert
2014. júl. 6. 18:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán próbálj meg, vmi hasonló állatkát, mert ha ennyire ragaszkodsz, nem kizárt, ha új hörit veszel, az elpusztultak fognak róla eszedbe jutni, mert sokszor az utolsó emlékük marad meg, és ha ennyire ragaszkodsz hozzájuk, lehet hogy sokkal nehezebben tudnád elengedni őket. Szóval próbálj egy másik állatkát beszerezni. Nekem is elpusztult már több állatom is, veled egyidős koromban is, de hidd el, az idő múlásával a sebek is gyógyulni fognak.
2014. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen :)
2014. júl. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!