Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kisnyulak leválasztása után...

A kisnyulak leválasztása után kb mennyi idő, míg újra tüzel az anyanyúl?

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Azonnal. De ha van eszed, nem teszed ki újabb alomnak,még pár hónapig.
2014. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy teszem, egy vagy két hónapig mindig hagyom pihenni. Der.. a kan nyúl miert nem veszi fel egyik nyulat sem, ha berakom? Az anyanyulak már másfél hónapja pihennek, mégse csinál semmit.a nyuszi. Ezt úgy kell elképzelni, hogy berakom, talán, ha nincs jobb dolga, megszagolja a lányt, és semmi mást nem csinál.

Le kell cserélni a kan nyuszit? Ha a lány nyúl azonnal tuzel, akkor csak csak be kéne párzaniuk, nem?

2014. júl. 8. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Úristen, kan nyúl?!?! BAK!!! Ha szaporítasz, legalább ennyit tudj már.
2014. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eleve a bakhoz kell betenni az anyát, mert a nőstények erősen területvédők.
2014. júl. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

TUDOM HOGY BAKNAK IS MONDJÁK, DE NEM A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLTÁL!! (segg)

Nos. A lányt raktam be a BAKHOZ, mindegyik nőstényt beraktam már, és semmit nem csinált.

2014. júl. 13. 09:13
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval. ha esetleg lenne annyi eszetek, és tudnátok a kérdésre válaszolni. Ebből azt látom, fogalmatok sincs, de akkor ne írjatok semmit!!

Kérek még normális válaszokat. (légyszi)

2014. júl. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!