Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám a törpenyulamat...

Hogyan tudnám a törpenyulamat az alomtálba való Wc-zésre szoktatni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a wcben legyen alom, a ketrec többi részére nem kell. A mellément bogyókat tedd a wcbe, a mellément pisit töröld fel zsepivel, és tedd a wcbe, a helyét pedig ecetes vízzel töröld át. A bogyók nem biztos, hogy mindog a wcbe fognak potyogni, de a pisi igen. Nálam ivartalanítás óta mindent a wcbe intéz, max néha van baleset, hogy a nyuszi benne ül a wcben, de a feneke kilóg, és mellé megy.
2014. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KGabi0000 ***** válasza:
Most kaptam mégegy nyuszit,aki még nagyon kicsi,de még egyszer sem pisilt mellé,már az elsô nap ótacsak az alomba pisil,pedig csak 3 bogyót raktam be neki az alomba.Kakilni még nem oda kakil,de azért azt nem olyan körülményes kitakarítani.Dobáld be a bogyóit az alomtálba,de nem biztos absiker,lehet,hogy sok időbe fog tellni.
2014. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemrég beszereztünk a nyuszinak egy ilyen szőnyeget, amit állítólag meg is tud enni, az orvos ajánlotta. Ezzel csak az a baj, hogy kisebb, mint a ketrec területe, és úgy oldottam meg, hogy ahová már nem ér el a szőnyeg oda faforgácsot szórtam, és így nincs üres felület. Ez jó lenne így? vagy akkor csak a Wc-jében legyen forgács?
2014. júl. 10. 21:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Kb 4 - 4,5 hónapos a nyuszim, bak, és én is figyelgettem, hogy hová piszkít és odaraktam a wc-jét is, igen ám, de másnap egy másik sarokban illetve máshol foltokban találtam kis pisi nyomokat. Aztán mióta megvan az a kis szőnyeg, azóta azon is láttam kis foltokat, és gondolom ha az ottani pisi foltokat itatnám fel ecetes vízzel, akkor ugyan olyan maradna csak a szagát venné el?
2014. júl. 10. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell alá semmi, se szőnyeg, se forgács ,se szalma, semmi.
2014. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!