Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol vágják a tengerimalacnak...

Hol vágják a tengerimalacnak a szőrét?

Figyelt kérdés
Van valami kozmetika ahol vágják a körmüket/szőrüket?
2014. júl. 11. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vicc én hallottam van amerikában tengeri malac kozmetika meg szálloda is :D

de itthon nem hiszem hogy lenne max állatorvos levágja a körmét de nekem még nem volt olyan problémám vele hogy körmöt kellett volna neki vágni a szőrét meg te is le tudod nyírni de lehet elsőre nem a legszebb lesz :D csak óvatosan

2014. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán otthon le lehet vágni, a szőrével (mi úgy hívjuk, hogy a hajával) nincs semmi probléma, a körmével vigyázni kell, csak 1-2 mm-t, hogy ne vágj bele oda, ahol ér van, mert akkor vérzik. Nálunk kétszemélyes: egyik lefogja, másik vágja illetve körömcsipesszel csípi. De az állatorvos asszisztense is megcsinálja.
2014. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de miért vágjátok a körmét? :O nekem nagyon régen volt tengerimalacom de sokáig élt és soha nem láttam semmi "furcsát" "szokatlant" nála biztos kell azt vágni?!
2014. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a tengerimalac körme olyan mint a miénk. a körömágya a piros rész, ami tele van erekkel. neki is nő, valamelyiknek gyorsabban, valamelyiknek nem :) egyedfüggő, de nekem mind a 4 malacomnak vágni kell, egyiknek 1-2 hetente, másiknak csak havonta :)
2014. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Otthon vágjad!!
2014. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szaszito0801 válasza:
hát én nem vágnám mert így is hullik neki a körmét meg le lehet vágni otthon! ha nem tudod akkor úgy kell h egy olló (pl.:körömvágó olló)-val éppen hogy csak akörme vége hegyét lecsippented hogy nehogy elvágj egy hajszáleret!ha véletlen mégis elvágnál vattára tegyél fertőtlenítőt de nem muszáj és nyomd oda neki. 5-6 perc múlva elmúlik és folytasd tovább! de én nem szoktam vágni! :) :) :) :) :) :) :)
2014. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 16. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk én vágom a szőrét. főleg a popójánál, ha már olyan nagy, hogy pisis. perui tengerimalacom van fekete. imádni való, egyedül van és nagyon kezes, barátságos. a körömvágást egyszer megfigyeltem az állatboltban, hogy mekkorára kell vágni, onnantól én vágom azt is havonta.
2014. nov. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!