Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ausztriában van olyan állatker...

Dittis kérdése:

Ausztriában van olyan állatkereskedést ahol tengerimalacokat is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Eisenstadt, wien?Potyára nem akarunk kimenni!
2014. júl. 12. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem országon belül is lehet kapni majdnem minden állatkereskedésben, miért kell mindenáron onnan?


Amúgy nem tudom sajnos, állatkereskedésben kint még nem jártam, de az ausztriai használtcuccos kirakodóknál mindig vannak tengerimalac méretű ketrecek, szóval valószínűleg lehet kapni azt, vagy valami hasonló méretű állatkát.

2014. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia,sajnos egyik kereskedőnél sem lehet kapni nálunk,kocsink nincs,de most ismerőseink kivisznek minket ausztriába,azért gondoltam hátha ott lenne!Köszi a választ!
2014. júl. 14. 09:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi pár évben nem voltam olyan állatboltban, ahol ne lett volna legalább 1 eladó malacka. (budapesti vagyok) Amúgy a neten is rengeteg hirdetés van, én is ingyen szereztem az első malackámat egy kedves lánytól. :) Szóval nem kell Ausztriába utaznod ezért szerintem. de felteszem ott is hasonló a helyzet, mert a tengerimalac elég közkedvelt házi kedvenc lett mostanában.
2014. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia?Nálunk egyikbe sem lehet kapni,állitólag nincs tenyésztőjük!Nem a hosszú szőrüt meg nem is kopasz tengerimalackát szeretnénk hanem azokat a hagyományos régi fajtájuakat!Az egyik állatkereskedő azt mondta hogy olyanokat már csak kigyó eledelnek hozatnak!Szörnyű!!!
2014. júl. 16. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, pont ma voltam ausztriába, és láttam párat őisállatkerben. Vmi határmenti városban voltunk, nem tudom pontosan hol :/
2014. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!