Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem tudom megszeretni. Hogyan...

Nem tudom megszeretni. Hogyan változtassak rajta? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Volt egy nyuszim. Életem értelme volt, imádtam, nagyon szerettem. 1 hónapja volt csupán nálunk, mikor elpusztult. Rá pár napra kaptam egy másik nyuszit, hogy enyhítse az előző fájdalmát. De nem ment. Nagyon megvisel az elvesztése mert még egy ilyen nyuszit nem fogok találni.

A mostani nyuszim már 2 hónapja van itt nálam, nagyon aranyos meg minden, de úgy érzem, nem az enyém. Nem tudom megszeretni. Folyton az előző nyuszim jut eszembe róla. Pedig nagyon szeretném őt is megkedvelni, de akárhogy próbálkozom... Nem megy. Tudnátok tippeket, ötleteket adni, hogy hogyan ismerhessük meg egymást jobban?



2014. júl. 16. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy hiba volt, hogy azonnal pótolták az előző kedvencedet! Hagyni kellett volna, hogy meggyászold, továbblépj.

Így most csak annyit tehetsz, hogy sokat foglalkozol vele, felfedezed, hogy ő is egy kis értékes lény :) Hidd el, egy idő múlva így is enyhül majd a bánatod, de igen.. egy kicsit tovább fog tartani :/ Tapasztalatból írom..

De semmiképpen ne az új nyuszit "büntesd", amiért nem olyan, mint az előző.

2014. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellett volna ilyen hamar újat venni.

Nekem a hörcsögöm elvesztése után szűk 2 év kellett (komolyan!), hogy újat akarjak. Meg kellett volna gyászolnod, és felfognod, hogy már nincs veled.

Azt tudnám javasolni, hogy vagy egy ismerősnek, vagy egy jó helyre el kéne adni/ajándékozni. Szükdésed van még időre, amíg elfelejted a bánatod, mert addig úgyse fogod nagyon megszeretni ezt a nyulat.

2014. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!