Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 8 hetes vadászgörimnek miért...

8 hetes vadászgörimnek miért borzolódik fel a farkán a szőr?

Figyelt kérdés
Gondolom ez a hirtelen megijedés jele náluk mert még picik. Elő szokott ez fordulni sokszor, olyankor megnyugtatom. Na de még játék közben is? Esetleg izgatott olyankor amikor játszunk vagy tényleg fél még, esetleg tölem is??
2014. júl. 17. 07:54
 1/3 anonim válasza:
Az elülső vagy a hátsó farkára gondolsz? :D
2014. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kac-kac, de viccesek voltunk!!! :) Miért nem foglalod el magad valami értelmessel???

Még jó, hogy kislány görény.

Biztos azt hitted hogy egy kib.szott nagy troll vagy meg nagyon vicces lesz a hozzászólásod. Hát nagyon nem. Nem is értem minek kellett ideírnod?!

2014. júl. 17. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Megijedt, vagy lehet az izgatottságtól is az új dolgok miatt. Mikor én először vittem ki a görényem sétálni a szabadba végig borzolta a farkát, és kutatott mindenfelé.

Ha félne tőled arra rájössz mert akkor hátrál, fújtat, el akar bújni azonnal.

2014. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!