Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A malacom haldoklik nyitogatja...

A malacom haldoklik nyitogatja a száját de már nem szinte nem él! Mit csináljak (tengerimalac) sos!?

Figyelt kérdés
HELP

2014. júl. 18. 22:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%

B+!

Az állatorvos, mint lehetséges megoldás eszedbe sem jutott???

Ha már nem lehet rajta segíteni, akkor szépen elaltatja, és nem szenved ennyit.

Jaaa, hogy a malacod nem ér meg párezer forintot?

2014. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
BASSZUS HOVA VIGYEM ILYENKOR??? A KÖZELBEN NINCS IS ÁLLATORVOS! SÖT NEM IS TUDOK NÉMETÜL !! A KOCSI ROSZ
2014. júl. 18. 22:15
 3/27 anonim ***** válasza:
50%
Ahelyett hogy ide írogatnál keresnél egy orvost. Igaz az pénzbe kerül de valószínüleg az neked nem oké. Hiszen ez "csak" egy állat s kapni másikat. Szánalmas vagy! Nem is érdemled meg hogy állatod legyen!
2014. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
:'C kössz 12 éves vagyok -.- és bocs hogy ilyenkor már nem tudok sehova menni mivel innen nagyon messze van szentem állatorvos ... azts e tudjátok mi a helyzet.. anyának nicns pénze apa nem ad és apa leszarja a malacomat!!!! -.- kössz az együt érzést hülye majmok -.-" valaki pl normális választ
2014. júl. 18. 22:18
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudod orvoshoz vinni, akkor mit vársz itt tőlünk?

Távgyógyítást?

Vagy tippet arra, hogy hogyan öld meg gyorsan és kíméletesen?


Egyelőre te vagy a hülye majom!

2014. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Hát ilyenkor már nincs mit csinálni... Ha orvos nincs, akkor semmi megoldás nincs. Hány éves?
2014. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
56%
Köszönj el tőle, és tedd szebbé az utolsó órát. Nem tudsz rajta segíteni. Csak az állatorvos tudna valamit tenni. És kérlek, ne vállalj még egy állatot amíg nem tudtok róla gondoskodni.
2014. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
6. nem tudom ... àllatboltban vettem ..megláttam a társával és beleszerettem .. :'( de azért köszönöm hogy leszoltok .. nagyon jol esik ha majd a ti állatotok fog haldokolni akkor majd ha már nem tudok semmit csinálni és itt teszitek fel a kérdést csak hátha és majd leszolnak akkor majd meglátjátok milyen szar .. kár hogy ebbena világban kell élnem .. kössz
2014. júl. 18. 22:29
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

Értsd már meg, hogy azt se tudjuk mi a baja! Hogy segítsünk???


Szerinted haldoklik. Biztos?

Nyitogatja a száját és alig él. Nem lehet, hogy csak szomjas és rohadt melege van?


Adj neki dinnyét! Hűtsd le a kezed jó hideg vízben, és tartogasd kicsit a kezedben, hogy lehűljön.


Ha tényleg haldoklik, akkor mi innen nem tudunk segíteni.

Apádtól meg kérdezd meg, hogy szerinte mit jelent a felelősségteljes állattartás!

2014. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
43%
Adj neki egy kis vizet
2014. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!