Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy ivartalanított bak...

Van egy ivartalanított bak nyuszim. Melyik lenne mellé jobb? Az ivartalanított fiú, vagy az ivartalanított lány?

Figyelt kérdés
Egy éves bak nyuszim van, nemsokára viszem ivartalaníttatni, és utána szeretném majd hazavinni a másik nyuszit. Szerintetek milyen nemű legyen? Melyiket tűrné meg jobban?

2014. júl. 21. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány nyuszi lenne jobb. Igaz, nekem kutyám van, de én úgy tudom, hogy a fiú és a lány jobban kijön egymással.
2014. júl. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen lány nyuszi, idősebb bak nyuszi még ivartalanítva sem tűr el egy másik bakot, állandóan verekedés lenne, esetleg megölheti a kisebbet. A lányt nem hiszem, hogy bántaná, de azért hagyj egy pici szoktatási időt nekik, ne zárd őket rögtön össze. A nyuszik területvédő állatok és lehet, hogy nem örül neki az idősebb nyuszid, ha rögtön beraksz mellé egy másikat, de biztosan összeszoknak. Nekem egy bakom és egy lányom van, imádják egymást elválaszthatatlanok. Remélem tudtam segíteni, jó nyuszizást! :))
2014. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!