Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudtok egy megbízható szíriai...

Tudtok egy megbízható szíriai aranyhörcsög tenyésztőt, Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Karfiolhamster tenyészetet. Dzsungáriaira specializálódott, de vannak szíriai hörik is elég gyakran.
2014. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalt és van két nagyon aranyos höri. Köszi a segítséget!
2014. júl. 27. 12:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltuk hívni a tenyésztőt, de mindig ki van kapcsolva. Kár. De a ketrec már megvan!
2014. júl. 28. 19:21
 4/7 anonim ***** válasza:

E-mail-ekre gyorsabban reagál, aznap vissza szokott írni vagy legkésőbb másnap. Telefonon anno nekem se sikerült elérni (lehet hogy akkor a szám rossz...?), de e-mailen igen. Vagy a honlapján is van egy opció, hogy Hörcsög foglalás, esetleg azt is meg lehet próbálni :)


A minap küldtem neki e-mailt a mostani hörimmel kapcsolatban (csak pár képet hogy lássa mekkora lett :D), és még aznap visszaírt.

2014. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi!
2014. júl. 29. 12:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs eladó hörcsöge, csak már több hónapos. Még valami ötlet?
2014. júl. 29. 16:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam hörcsögöt, a Teki-lak díszállat kereskedésben. A neve Bajszi és világosbarna színű. Köszi a segítséget!
2014. júl. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!