Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell fertőtleníteni a...

Hogyan kell fertőtleníteni a tengerimalac körmét, hogyha belevágok?

Figyelt kérdés
Meg van még egy kérdésem. Valaki tud segíteni körömvágásban??? Részletesen, vagy legalább videót.. Meg hol van az az ér, ahova nem szabad?

2014. júl. 25. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem muszáj fertőtleniteni, egyszer én is belevágtam, és nem lett semmi baja...

Körömvágásról videó, ott van a youtube-on rengeteg.

2014. júl. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De kell.. :o én olvastam, hogy kell fertőtleníteni Betadine-nel. Más valaki? :/ gyors választ kéreeek!
2014. júl. 25. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

A Betadine jó fertőtlenítő, használd azt!


A körömnek csak azt a részét szabad vági, ami NEM rózsaszín árnyalatú. Ha van fekete körme is, akkor hasonlítsd a rózsaszín hosszához és úgy vágd.


Itt van kép:

[link]



És vegyél kisállatoknak való körömollót, ilyet:

[link]


A pengéje a fontos, nem a markolat. A penge itt nem fogja összepasszírozni a körmöt és úgy elvágni, hanem rögtön vág, kényelmesebb a malacnak és sokkal biztonságosabb, mint egy sima olló.

2014. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, levágtam a körmét.. De csak a hátsó részt, elöl még pont jó. Köszönöm, csak most olvastam el karomvágás után. Aúgy én sima „ember” koromvago ollot hasznaltam :)
2014. júl. 25. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:

körömcsipesz is jó :)


a vérzik, betadine vagy ilyen aloevera lé is jó rá (esetleg a krém verziója)

2014. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!