Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpesüni, mit kell tudni róla?

Törpesüni, mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon még régebben is hogy veszek egy törpesünt,csak mikor összeadtam hozzá a kellékek árát,addigra inkább letettem erről,mert hihetetlenül horrobilis összeg jött ki.De mivel belevágtam a törpenyulazásba,van olyan ketrecem amilyet kerestem neki alapvetőleg,minden megvan a tartásához.Már csak maga a süni kellene.Későbbiek során szeretném majd tenyészteni,de előbb azt szeretném megtudni mi is kell ezeknek az állatoknak a tartásához,mit eszik,és a tenyésztésről is aki tud írjon légyszíves.olvasgattam én oldalakat,dehát ahány oldal annyi féle képpen írtak..Tapasztalt sünisek írjanak.Köszönöm
2014. júl. 27. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt az oldalt ajánlom leginkább, mert nagyon részletes, érdekes. Én is ezt néztem, amikor sünit akartam tartani, de itt jóval drágább, mint más tenyészetekben, pl az Erizo törpesün tenyészetben olcsóbb és úgy láttam, hogy egészségesek. :)

2014. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 18. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!