Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hamarosan kapok egy tengerimal...

Hamarosan kapok egy tengerimalacot, de apukám mindenképp be szeretné tenni a nyulaim közé. Mit tegyek? Vagy ez így jó?

Figyelt kérdés

van 3 nyulam. az egyiket hamar kaptuk, és mikor a másik kettő megjött, akkor a nagy átszökött hozzájuk, hogy tudjon velük játszani. Ez az eset óta együtt tartsuk a 3 nyulat. Hamarosan kapok egy tengerimalacot és hiába győzködök, hogy közösségi állatok, és 2-ő kéne, de apum csak azt mondogassa, hogy be tesszük majd a nyulak közé és együtt meglesznek.

Nem a ketrec nagyságával van a gond, hanem avval, hogy ez így nem biztos, hogy jó. (szerintem)

Mit tegyek? ő csak mondogassa, hogy sok helyen látott olyant, hogy ez a két állat együtt volt, még a Vásárhelyi állatkertbe is, és csak ezeket mondja. Én meg hiába mondom, hogy a nyulak eltapossák szegényt stb...

Mit tegyek?


2014. júl. 28. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg az apukádnak hogy a tengerimalacot TILOS nyulak közé rakni!Szétszedik egymást,a nyúl nagyot tud rúgni a malac meg nagyot tud harapni,ha azok összeverekednek,valamelyiknek annyi!!
2014. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem érti meg, már 3x mondtam ezt.
2014. júl. 28. 19:24
 3/7 A kérdező kommentje:

+ nem törpenyúl .

Én törpenyúllal még engedném, de az én nyulaim pont Óriások :C

2014. júl. 28. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok akkor dugd az orra alá a www.gemon.ro oldalt!Vagy bármilyen más oldalt!és különben is egy tengerimalacot nem tartunk egyedül :( semmilyen nyúllal nem szabad.és még csak nyúltápot sem szabad neki adni.
2014. júl. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem hallgat rám :X
2014. júl. 28. 19:36
 6/7 anonim válasza:

Nah vègre megtaláltam a kérdésedet Nina ;)

Mert emlitetted hogy feltetted gyk-re.

Amugy most kutattam egy kicsit a neten és azt irják h télleg nem lehet egyberakni a kettö állatot .mert mond meg apukádnak hogyha egybeakarja rakni a nyullakal akkor vegyen neked egy másik tengerimalacot. mert a tengerimalac az még csak hagyàm nem harapja meg a nyulat de a nyul az kicsivel agreszivabb állat lehet egy vadidegen állat melllet föleg ha azelött nem látta.Még ha együtt nöttek vna fel akkor lehet nem civakodnának de én azt javasolom hogy ne rakd össze..:/miért akarja annyira összerakni a kettö állatfajt az apukád?:D azt mondtad van még egy ketreccel helyc: akk meg?(xoxo:Nikii bocs ez nem ide tartozik de muszàly voltxd bocsi köszönés nélkül mentem a multkor csak a vihar miatt muszály volt kimennem...)

2014. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xD amúgy 2 felhasználom van itt. azért akarja őket összetenni, mert ő szereti az állatokat és gyermek korában neki sok volt. és nem érti meg, hogy a nyúl és a tengerimalac nem olyan mint a tehén és a malac.
2014. júl. 29. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!