Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Azért csinálja ezt a törpenyus...

Azért csinálja ezt a törpenyuszim, mert szeret vagy mert fél?

Figyelt kérdés

Pár napja van nálam egy kis kosorrú nyuszi kölyök. Mivel nem volt semmi olyan elkerített részünk, ahol ki tudtam volna engedni és én is be tudtam volna vele ülni, így a trambulinba vittem be, hogy kicsit szaladgáljon, ismerkedjünk. Elég nagy trambulin és biztonsági háló van körülötte, így biztonságos volt.

Nagyon édes volt a nyuszi, volt, hogy eltávolodott tőlem egy méterre, aztán visszajött hozzám, nekem dőlt és úgy pihengetett. Szinte el sem mozdult mellőlem végig. Rám mászott, szagolgatott, nyalogatott, mellettem aludt, bökdöste a lábam meg a kezem. Ez azt jelenti, hogy szeret? Vagy csak azért maradt végig mellettem, mert nem érezte biztonságban magát és bizonytalan volt?


2014. júl. 29. 12:38
 1/2 anonim válasza:
100%
szerintem kezd megkedveli :)
2014. júl. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Is-is. Én először pórázzal engedtem ki, így tudtam szabályozni, h hova mehet, de megvolt a szabadsága is.
2014. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!