Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem az alomtáljába...

Miért nem az alomtáljába piszkít a törpenyulam?

Figyelt kérdés
Mindent megpróbáltam már, a bogyókat amik a ketrecében voltak, a wc-jébe tettem, a pisit zsepivel feltöröltem és szintén a wc-jébe raktam, de semmi...egyfolytában a ketrecébe piszkít és nem a wc-jébe, segítség :( tudnátok segíteni??

2014. júl. 29. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi van alatta, mi van a wcben, milyen a wc? Mennyi idős a nyuszi, mióta próbálkozol? Ketrecen belül hova ürít? Másik sarok, vagy random, ahol rájön?
2014. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A bogyózást nem fogja csak és kizárólag az alomtálcába végezni, erre ne is számíts. Ugye csak a wc-je van almozva? Egyáltalán nem megy bele a wc-be? A mi nyuszink négy hónapos, mondhatni 90%-ban a wc-jébe pisil, egyéb esetben pedig a maga alá húzgált szénára, ha már kellően sokat összegyűjtött belőle :)
2014. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy ilyen kis szőnyeg volt alatta, amit egy állatkereskedésbe vettünk, azt mondta az eladó, hogy ez jó a nyuszinak, és hogy akár meg is tudja enni, de szemmel láthatóan nem evett belőle, inkább szétszedte kis cafatokra...most nincs alatta semmi, lehet ez így nem jó, csak ki szeretnék próbálni mindent, hogy hogy jobb a nyuszimnak, pár hete kérdeztem egy hasonló témában, és egy valaki azt mondta hogy "nem kel alá semmi"...oké... igazából nem tudom, hogy hány hónapos a törpenyuszim, mert az Árkában vettük a barátommal, volt már dokinál, és a doki ilyen 5-6 hónaposnak mondta, egy ilyen kis sarok wc-je van, vagy hogy mondják ezt :) elég régóta próbálkozok már, de mind hiába :( a bogyóit és a pisijeit folyton random helyeken végzi, és minden nap kézzel kell kitakarítanom, máshogy nem megy, mert egy nap alatt teletojja a ketrecét :S na erre tudna valaki valamit is mondani? :(
2014. júl. 29. 16:29
 4/12 A kérdező kommentje:
és igen, csak a wc-jében van forgács alom :)
2014. júl. 29. 16:29
 5/12 anonim ***** válasza:
A szőnyeget szedd ki, forgács helyett vegyél pelletet. A forgács nem szívja a pisit, így nem csoda, hogy nem akar belemenni. Te se trónolnál a saját piszkodban.
2014. júl. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pisi helyét mivel takarítod?
2014. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha máshova pisil, int kellene, akkor zsepivel felitatom és beleteszem a wc-jébe. oda még nem igazán végezte a dolgát...:( úgy tudom, hogy ezeket a pisis zsepiket meg a bogyókat azért kell odatenni, hogy érezze a nyúl a saját szagát, érzeni biztosan érzi, de akkor...miért nem oda csinálja? :( lehet az az oka, hogy kiskorában pár órára kiengedtem, volt hogy egész napra, estére meg visszatettem. Nemrég azt olvastam, hogy először meg kell barátkoznia illetve meg kell ismernie a helyét.
2014. júl. 31. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:
ecettel töröld fel a rossz helyre ment pisit, hogy ne érezze a szagát utána ott.
2014. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ohh na ezt kipróbálom!! köszönöm
2014. júl. 31. 12:01
 10/12 anonim ***** válasza:
A nyuszik mindig a legszagosabb helyre ürítenek. Ha nem takarítottad eddig ecettel, akkor mindenhol érezte a pisit, ezért nem ment a wcbe, mert az egész ketrec az volt neki. Mosd ki a ketrecet ecetes forró vízzel, utána pedig a mellément pisi helyét is mindig töröld át ecettel is.
2014. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!