Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lesz baja a tengerimalacnak...

Lesz baja a tengerimalacnak ha egy tisztasági betétből levágok egy kis darabot, és addig ráteszem ameddig kint szaladgál a lakásba?

Figyelt kérdés
Szőrét nem baj ha elhullajtja, mert két naponta úgy is kivan porszívózva, azonban azt nem akarom hogy össze pisilja a szőnyeget.
2014. júl. 29. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod ráerősíteni?
2014. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt hogy gondolod?:)

Betétet akarsz adni a malacra vagy arra akarod rátenni?

OMG

2014. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az öntapadós részével odatenni neki a farára
2014. júl. 29. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem csomagold bele a betétbe a malacot :)


Ekkora marhaságot még nem is hallottam.

2014. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Ez fizikailag megvalósíthatatlan. Ha viszont mégis sikerülne, tedd már fel a fotóját, légyszi!

:D

2014. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
és gondolod rajta marad a betét, mert a malac otthagyja majd magán? teríts a szőnyegre valamit inkább, amire akár rá is pisilhet.
2014. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adjii válasza:
52%
Szerinted ha az öntapadós részével ráragasztod az neked felfogja szívni a pisit?? xD Az alján valami zacskó szerű szar van és azon rajta az öntapadós rész, az neked nem fogja felszívni a pisit . Szerintem ne próbáld ki! :)
2014. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ÁJIIIII..... :'DDDD XDXD
2014. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!