Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek anyukám megengedné...

Szerintetek anyukám megengedné nekem azt, hogy legyen törpenyuszim?

Figyelt kérdés

Egyébként van egy öreg tengeri malacom, de nem lecserélni szeretném, hanem mellette tartani nyuszit. Időm lenne is elég kettejükre. Csak az a baj, hogy öcsémmel vagyok egy szobába, és neki van 1 nyuszija( egy hétig foglalkozott vele) most meg kapott egy szakállas agámát( vele se foglalkozik). Attól tartok anya azt mondaná túl sok állat lakik már így is a szobánkba és nem engedné meg nekem. De félek meg kérdezni őt, mert nem akarok veszekedni vele, se feldühíteni őt. Szerintetek?

Bocsi a regényért!

A válaszokat előre köszönöm! :)

Ja amúgy már mindent tudok a nyuszikról. Már több hónapja szeretnék egy nyuszit.


2014. júl. 29. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
ha öcsédnek van egy nyuszija akivel már nem foglalkozik akkor foglalkozz te vele és tádá máris a tied :)
2014. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha elkezdem netán simogatni vagy valami akkor mindig azzal jön, hogy az ővé és elkezd hisztizni vagy kiveszi a kezemből! Nem engedi, hogy foglalkozak vele.:)

Persze azzal semmi baj, ha enni adok inni adok a nyuszonak! Az nem probléma!

Már amúgy én is gondoltam erre a megoldásra!

De azért köszi:)

2014. júl. 29. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Eleve a tengerimalacod is szarul tartod (csak párban lenne szabad), tehát egy ilyennek nem kell több állat, meg a hülye öcsédnek se. A nyuszi meg nem jön ki egy ketrecben a tengerimalaccal. Nem kell nektek egy állat se.
2014. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És mekkora szobátok van, hogy tengerimalac és törpenyúl is elfér (meg egy agáma)? Mindegyiknek min. 100-as ketrec kell, a malit meg nem tarthatod együtt a nyúllal. A két nyulat sem tarthatod együtt, mert verekedés lesz. Tehát, nem kell oda még egy állat...
2014. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A tengerimalacomnak volt párja csak meghalt szegényke. :( Azóta nagyon sokat foglalkozok vele, és szerintem nem depressziós vagy ilyenek. Mikor simogatom, szeretgetem akkor mindig kimutatja a tetszését. Meg amúgy is elég "bőbeszédű" szokott lenni.

Ja amúgy nagy szobánk van. És a nyuszit nem a tengerimalaccal szeretném egy ketrecben tartani, hanem külön. Azt is tudom, hogy a két nyuszi nem jönne ki jól. Őket se szeretném egybe zárni.

Várom a további válaszokat.

2014. júl. 30. 09:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg anyuddal beszélni, hogy szeretnél egy nyuszit, és beszéljen az öcséddel hogy adja neked a sajátját ha nem foglalkozik vele, vagy had lehessen egy sajátod :)
2014. júl. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!