Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy roborovski...

Szeretnék egy roborovski törpehörcsögöt, de anyukám nem engedi, mert már van egy dzsungáriai törpehörcsögöm. Mit tegyek? Hogy vegyem rá anyukámat hogy legyen mégegy hörim?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek! Köszi előre:)

2014. júl. 29. 23:42
 1/6 anonim válasza:
vedd meg és mutasd meg neki hogy "nézd ő az új háziállatunk" nekem nem engedte hogy legyen cicám...szereztem magamnak egyet :D de nem volt szíve visszavitetni mert annyira cuki! :D
2014. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csináld azt amit az előző írt én is ezt csináltam csak sisakos kaméleonnal :D
2014. júl. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És vegyél neki is egy ketrecet, nehogy széttépje egyik a másikat.
2014. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó jó, ezek mind jó ötletek, csakhogy az állatkereskedés rohadt messze van, busszal meg nem akarom vinni a hörcsit, tehát egyetlem megoldás a kocsi, ami most csak anyunak van ://////
2014. júl. 30. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondold végig. A robi társas állat. Abból min. kettőt szerencsés tartani. (Persze a dzsungi és az aranyhöri magányosan élőt, területvédő...)

A dzsungi és a robi értelemszerűen nem összepakolható. Így kell egy szép nagy új kecó a két kis robinak....

2014. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem ajánlom a robit...nagyon kicsi és nagyon gyors. Szerintem örülj a dzsunginak, majd utána kipróbálhatsz mást, ha akarsz, mellesleg a hörik szagokkal és számunkra nem hallható hangokkal kommunikálnak és a gyengébbik állat belebetegedhet, pl nekem így volt sajnos. :/
2014. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!