Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki mit ad enni a tengerimalacá...

Ki mit ad enni a tengerimalacának?

Figyelt kérdés
Milyen zöldséget, gyümölcsöt kapnak? Milyen tápot?
2014. júl. 31. 17:17
 1/9 anonim válasza:
2014. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem mond hülyeségeket az ember
2014. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 025020 válasza:

Táp: Crhipshi Pelletts (nem pont igy kell irni de ilyesmi). De nagyon sok fajta táp van de nekem ebből mindent megesznek!

Mindennap friss széna nagyon fontos nekik!

És mindennap friss zöldség bármit lehet nekik adni persze mértékkel!

Kivéve a k betűseket !

2014. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom mit lehet adni egy tengerimalacnak csak kíváncsi voltam másokra, de úgy látom ezen az oldalon senki nem képes megérteni a kérdést.
2014. júl. 31. 17:23
 5/9 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember köszönöm 025020
2014. júl. 31. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Versele laga Cavia Nature, Cavia Complete

Multifit Meerschweinchen extra Vitamin C

Uborka, paprika, paradicsom, padlizsán, menta, répa, petrezselyem zöld, alma, dinnyehéj, sárgadinnye+héj, pitypang, BIO saláta, sóska, spenót, kovászos uborka stb. :)

2014. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lucca0313 válasza:
Nekem 3 éves korom óta vannak tengerimalacaim, vagyis elég rég óta. Minden nap széna, magvak, sok zöldség kivéve k betűs, legyen víz az itatóban. (Ez főleg nyáron fontos) Valamilyen bújójuk mindenképpen legyen, hogy tudjanak hol aludni.
2014. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Vega tengerimalac táp, kiválogatva belőle a kukorica és szotyi, mert beletörik a foga.

Ezen kívül kap szénát, uborkát, répát, almát, petrezselyem zöldet, görögdinnye héjat, ritkán paradicsomot, áfonyát, ribizlit, körtét, banánt.

2014. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Uborka, repa, cukkini, termeszetesen szena, neha paradicsom. A tapja Cavia Nature.
2014. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!