Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha apukám nem...

Mit tegyek ha apukám nem engedi hogy legyen egy törpenyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,apa nem engedi hogy legyen törpenyulam mert az eddigi degum vagy hörcsögöm ritkán gondoztam mit tegyek?

2014. aug. 3. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Törődj bele. Ha az eddigi állataidat nem gondoztad, a nyuszit se fogod. Akkor meg minek?
2014. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honnan veszed,
2014. aug. 3. 22:47
 3/7 anonim válasza:
Szia! Nehéz erre a kérdésre válaszolnom, de ismerős a sztori! :D Testvéremmel volt ugyan ez.. Nem szeretném leszólni, vagy beleszólni, hogy mit csinálj, de, ha nem gondozod, akkor ki gondozza? Nem csak játszani kell vele! Tudom, hogy imádnivaló, de szüleid sem örülnének, ha nekik kéne ki/feltakaritani utána.. Hol szeretnéd tartani a nyuszit? Kertben, szobában, vagy ketrecben? Ha tényleg szeretnél tartani egy törpenyulat, akkor mondd meg a szüleidnek, hogy gondosabb lennél vele! De ne csak mondd! Ha meglesz, akkor tényleg törődj vele, mert felelősséget kéne vállalnod érte! Azt, hogy hol tartanád a nyuszit, azt írd le nekem! :) A nyuszi sem örülne, ha egy ketrecben élne élete végéig.. :/
2014. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Ha a másik állataidat is meguntad, ezt is megunnád, nagyon hamar, egy nyuszinak ugyanis talán még annál is több törődésre van szüksége, mint egy hörcsögnek.

Nekem van egy, tudom mit beszélek, mint minden állatka, ez is nagy felelősség. Én sem engedném neked!

L

2014. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mert az ilyen hülyék, akik már hanyagoltak el állatokat nem érdemelnek többet. a törpenyuszit is biztos csak azért akarod, mert "jaj de cuki *-*". még jó, hogy apádnak van annyi esze, hogy nem engedi meg.
2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszem? Onnan, hogy az előző állataiddal se foglalkoztál. Egy törpenyúl 8-10 évig él. Egy hörcsög 1-2 évig. Vagy ha megunod, majd elengeded, vagy kidobod, és kérsz helyette mást?
2014. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked plüssállat való még, nem igazi. Egy nyulat kb 10 évig kell gondoznod. Ha nem bújósat/barátságosat fogsz ki akkor kb hozzáérni sem tudsz majd... csak etetni meg takarítani után.
2014. aug. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!