Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú Lány tengerimalac párosítá...

Fiú Lány tengerimalac párosításnál is lehetnek köztük viták?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyátalán nem szerencsés, de a kereskedői tévedés miatt sajnos nagyon úgy tűnik hogy így alakult. Nem egyforma a micsodájuk, de végülis a fiúgyanús malacnak még nem láttam a kukacát ugyhogy lehet csak egy fura lány. Megfogom majd nézetni őket. Végülis elvannak nem láttam még hogy megmászta volna a másikat. És néha vitáznak nem durván csak a fejükkel lökdösik egymást. Ilyen lehet? Vagy ha van vita akkor egyneműek?

2014. aug. 4. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet köztük vita, persze. De ha gyanús az egyik, akkor nem csak vita lesz a dologból, hanem kismalacok is.

Ha mégis beütne a mennykő, a nöstény ne legyen idősebb 10 hónaposnál (ha lehet, de a kereskedőknél sosem lehet tudni, mennyi idősek), mert ha eddig nem ellett, akkor becsontosodik a medencéje, és belepusztulhat az ellésbe. Nem tudom, ez mennyire van így, nekem csak kan malacaim voltak.

Azt nem is láthatod mindig, hogy megmászta-e a másik, csinálhatják éjszaka is, amikor csend van, nyugalom.

2014. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az a lényeg hogy egy nőstény mellett ne tarts 2 hím tengerimalacot mert akkor akár élet-halál harc is lehet a nőstényért.Amúgy a tengerimalacok nagyon hamar szaporodnak.Érdemes inkább két azonos nemű tengerimalacot tartani.
2014. aug. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!