Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nektek is összepisilik a...

Nektek is összepisilik a tengerimalacok a függőágyat?

Figyelt kérdés
Ma vettem nekik egy 2 személyeset, fél óra alatt 2x is belepisiltek... :/

2014. aug. 5. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
miért, amúgy szobatiszták, vagy miért kell ezen csodálkozni?
2014. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hogy odapisil, hanem hogy így naponta 2x moshatom, és amíg ott van pisisen büdös, és mikor átmennek alatta ők is pisisek lesznek, nem akarom őket is két naponta fürdetni...
2014. aug. 5. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:
a tengerimalacnak nem természetes tartózkodási helye a függőágy, a levegőben, ezért nem is tudja pihenőhelyként értelmezni. Amúgy majdnem szobatiszták, egy sarokba szoktak pisilni járni, így ha valamit összepisiltek akkor azt össze is fogják.
2014. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem én, ezt tudom, de másnak is csinálnak ilyet?
2014. aug. 24. 20:52
 5/5 anonim válasza:
Azt a tanácsot tudom adni,hogy figyeld meg meddig vannak bent.Ha már 15-20 perce bent vannak elképzelhető,hogy belepisilnek.Ha följebb tudod tenni a függőágyat kisebb az esély,hogy pisis lesz a hátuk.Nekünk nincs függőágyunk úgyhogy annyira nem tudok ebben segíteni,de nem hinném,hogy a napi két mosás hosszútávon megoldható a problémára.
2015. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!