Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan adjam be a nyulamnak a...

Hogyan adjam be a nyulamnak a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Az állatorvostól kaptunk port, amit vízben kell feloldani, . Cseppentővel próbálkoztam, azonban a nyuszim nem hajlandó meginni. Azzal is próbálkoztam, hogy néhány cseppet rácseppentek egy kis alma darabkára, valamint ugyanezt megpróbáltam száraz táppal is, de felismeri, és sehogy sem tudom beadni neki.

Az a baj, hogy a nyuszi még nagyon kicsi, így félek, hogy ha megpróbálnám valahogy kinyitni a száját, esetleg kárt tennék benne. Mit tegyek?



2014. aug. 8. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hetes a nyuszi? 4 hetesnek már minimum lennie kéne ha vetted valahonnan, mert akkor választják le őket, de inkább 6 hetesen. Ilyenkor már nem teszel kárt benne, ha finoman kinyitod a száját és cseppentővel belecsöpögteted, vagy ha ez nem válik be, akkor próbáld ki, hogy csak egy nehéz edénybe raksz neki vizet és abba feloldod. Aztán majd írj, hogy hogy sikerült! :)
2014. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fecskendővel felszívod, megfogod a nyuszit, és a metszőfoga mögötti résnél benyomod a fecskendő csőrét, és szépen, lassan beadod neki.
2014. aug. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Tegnap este sikerült beadnom neki a gyógyszer nagy részét, és este jobban lett, már evett is. Ma reggel azonban visszaesett az állapota, és sajnos elpusztult.
2014. aug. 9. 11:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :((
2014. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!