Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacnál hogyan tudnám...

Tengerimalacnál hogyan tudnám megálapitani hogy terhese-e?

Figyelt kérdés
2db ivarérett tengeri malacom van (1 fiú és 1 lány) és már többször is közösültek megvan rá az esély hogy terhes lehet .Vannak ennek a jelei? Mert ha terhes és pont szül és nem leszek itthon akkor nem tudom kivenni mellőle és az apa elharaphatja a kicsi/kicsik torkát, de akár az anyjáét is és ez nem lenne jó.

2014. aug. 8. 21:28
 1/2 anonim válasza:
Érezni fogod, hogy szokatlanul nagyobb a hasa. Annak idején nekem is voltak malackáim, az apuka volt, hogy együtt maradt az anyával. Őt biztosan nem fogja bántani. Többnyire a kicsiket sem bántják, nem jellemző. Sok sikert! :)
2014. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is vannak tengerimalacaim(fiu es lany) és amikor vemhes lett az anyuka akkor körte alakja lett:) mindegyikuknek korte alakja lesz:) és az apukát külön kell balasztani mert nem kozosulhetnek ujra mert az nem jo...es amikor megszulettnek akkor sem!!!!
2014. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!