Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malacnál petefészekcis...

Tengeri malacnál petefészekciszta?

Figyelt kérdés
4 éves malackámnál ma a rutinvizsgálat során petefészekcisztát állapítottak meg. Jelenleg panaszt, tünetet nem okoz neki. Nem tudom mit tegyek, tudom, az altatás kockázatos. Vállaljam a műtétet és annak kockázatát vagy ne? Én jelenleg nem merném megkockáztatni a műtétet, főleg úgy hogy jól van. Lehet, hogy nem fog a későbbiekben sem gondot okozni? Van rá esély? Tudom, sok nőstény malacnál kialakul sajnos.
2014. aug. 12. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt neked kell eldönteni az érzéseid és az orvos mondottai alapján. Igazából nem volt nálunk ilyen csak hasonló a malac szemével nem akartam műteni így hát éjjel nappal csöpiztem neki és két hét után még az orvos is megkérdezte, hogy melyik szeme volt beteg. Tudom hogy itt nem lehet gyógyszerrel gyógyítani, de hormon kezeléssel igen bár csak idegnleves a hatás.

Az orvost kell kérdezni az ilyen dolgokról, de ha az én malacommal lenne ilyen mindent megtennék amit tudnék addig is kényeztesd a kis cocit!

2014. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!