Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömmel most mi van?

A hörcsögömmel most mi van?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk 2 aranyhörcsögöt(fiút-lányt).akkor még 1 hétig együtt voltak ketrecbe.Utána elválasztottuk őket,de az este mind a ketten elkezdtek össze-vissza rohangálni!

Közben kicsit hangos cincogásszerű hangot adtak ki!kicsit megijedtem,mert már sok hörcsögöm volt,és ezt náluk nem tapasztaltam!Igaz eddig csak dzsungáriai törpehörcsögöm volt!Most váltottam át aranyhörcsögre!A tiétek is csinál ilyet?(Am tök édik amikor ásítanak!^^)Csak kommunikálnak ezzel egymással,vagy valami bajuk van?Ha lehet normális válaszokat várok!(:A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 14. 06:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Új nekik a hely, majd megszokják. Egy darabig ne tedd össze őket, sőt, ha rokonok, akkor inkább soha többé, és figyeld a nőstényt a 16. napon ellenek. Adj neki megfelelő mennyiségű fehérjét, hogy ne bántsa a kicsiket és te se nyúlj hozzájuk, már, ha lesznek.
2014. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!