Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A deguim innen lemernek ugrani?

A deguim innen lemernek ugrani?

Figyelt kérdés
van egy kb 1 m. magas ketrecuk es arra gondoltam h felteszem oket a tetejere csak azt nem tudom h vajon le e akarnak onnan ugrani
2014. aug. 16. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Garantált, hogy egy idő után megpróbálják.

Inkább ne a tetejére tedd őket, hanem keríts el könyvekkel vagy bármivel egy-két négyzetméter helyet, és ott mászkáljanak. Persze figylej rájuk közben, hogy ne egyék meg a könyveket...

2014. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, egy idő után megpróbálják. Olyan 1 perc után. Ezeknek meg se kottyan 1 méter, lazán leugranak róla!
2014. aug. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem függőleges rácsozású a ketrec, akkor előbb inkább megpróbálnának lemászni (függőleges falon lefele is simán lemásznak, ha olyan a rács), csak utána ugranak. De 1 méter tényleg nem nagy kunszt.
2014. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 k.zl ***** válasza:

Deguknak nem jó a térlátásuk, úgyhogy simán lesétálnak még a harmadik emeleti ablakból is. Nem érzékelik pontosan a magasságot. Szerintem a legjobb, ha nem teszed magas helyre őket, és nem hagyod nyitva az ablakot sem, ha kint vannak, mert lazán felmásznak.

Ha kiveszed őket rohangálni, inkább az előszobában tedd, vagy olyan szobában, ahol nem tudnak elbújni valami szekrény alá, és könnyű őket megfogni.

2014. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!