Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jól cselekedtem?...

Szerintetek jól cselekedtem? (Többi Lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel bementem az állatkereskedésbe macskatápot venni. Hirtelen megláttam hogy az egy ketrecbe rakott 10-15 nyúl között pici csupasz nyuszik vannak (valószínűleg 1-2 órája születhettek), és a nagy nyulak taposták őket. Összesen 3 db volt abból 2 még élt. Az eladóval külön akartuk a piciket választani, de az egyik nyúl erősen harapni kezdte a lapátot amivel ki akartuk szedni őket. (Emiatt arra gondoltunk hogy valószínűleg ő lehet az anyukájuk.)Így hát egy ketrecbe raktuk azt a nyuszit és a piciket is. Szerintetek biztos hogy az a nyuszi volt az anyjuk? Lehetséges hogy életben maradnak?
2014. aug. 16. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az majd csak idővel derül ki, de lehet, mindenképp jobb, mintha a többi taposná. Ugorj be valamikor, nézd meg, mi lett velük. :)
2014. aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 ketrecbe 10-15 nyúl... szerintem ez már megérné kihívni az állatvédőket...
2014. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jót tettél :)

De ha ennyi nyuszi van összezsúfolva, es nincsenek különválasztva nemenként, akkor ez mindennapos lehet.:(

2014. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos elpusztult mind a kettő :((((((((((((((((((((((((((((( Azt még nem tudom hogy miért mert pont lecserélték az eladókat és ők nem hallottak semmilyen kis nyuszikról. De mikor ma benéztem, már csak az anya nyuszi volt a ketrecben :(((((
2014. aug. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!