Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú patkányt szeretnék venni....

Fiú patkányt szeretnék venni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire megnő, akkora heréje lesz, mint a szemgolyód.
2014. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbak, mint a lányok, a szőrül durvább, nem rohangálnak összevissza, mint a lányok - az én fiaim azért rohangálnak, de hatalmas különbség van a fiúk rohangászása és a lányok rohangászása között. A fiúk egy kis birkózástól és takaró alatt rohangászástól kidőlnek 30 perc alatt, a lányok fel alá nyargaltak a szobában egy óra múlva is és hisztiztek, hogy nem akarnak visszamenni a ketrecbe. A fiúk jobban elviselik a tutujgatást, dögönyözést, mivel nagyobb a méretük is, mint a lányoké, ennélfogva jobban lehet őket szeretgetni is. Szóval, ha játékos patikat akarsz: lányok. Ha tutjgatósakat: fiúk :D
2014. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tutujgatósat szeretnék , ezért gondoltam fiúra. De úgy hallottam , hogy ők agresszívak lesznek egy idő után
2014. aug. 19. 23:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű. Ha a tesztoszteron miatt mégis túl agresszív,akkor szakállatorvosnál ki lehet heréltetni.
2014. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1patkány nem patkány, minimum 2-őt vegyél. :)

A legjobb ha egy ivartalanított fiút tartasz két vagy több csajszival, így tuti stresszmentes csapat lesz. A csajokat is érdemes ivartalaníttatni, így a hormonális daganatok megelőzhetők. :)

2014. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!