Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlotok...

Milyen kisállatot ajánlotok hogy vegyek?

Figyelt kérdés
Pókoktól,kígyóktól kíméljetek,olcsón nem nagyon sok gonddal járó állatot szeretnék.

2014. aug. 18. 08:54
1 2
 1/12 jucinene ***** válasza:

Egy hörcsög vagy egy degu, de a deguval vigyázz ha azt veszel mert irgalmatlan nagy karma van .Barátnőméknek an és rájött hogy hogyan nyissa ki a ketrecet úgy hogy félszemed mindig legyen rajta.

Talán még egy patkány vagy talán táncoló egér és mongol futó egér!!!

Reméem segitettem!!!

2014. aug. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hörit.
2014. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) szntem egy hörcsög v tengeri malac lesz
2014. aug. 18. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
A tengerimalac ketrece nem olcsó, rengeteget kell vele foglalkozni, úgyhogy inkább hörit.
2014. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
csak a höri nem nagyon büdös? :/
2014. aug. 19. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:

Törpenyuszi.

Relatív olcsón tartható, viszonylag sokáig él. nem büdös, ha rendben tartod. A nem sok gond alatt nem tudom mit értesz, de a nyuszit is, hörit is tisztán kell tartani és persze jó, ha foglalkozol velük.

2014. aug. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minden állat büdös ha nem tartod tisztán!
2014. aug. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
persze gondozni fogom csak nem olyat akarok amit naponta ki kell takarítani :)lehet megnézek egy törpenyuszit köszönöm mindenkinek
2014. aug. 20. 09:59
 9/12 anonim ***** válasza:

hát mondjuk a törpenyuszit sem árt naponta takarítani. No nem az egész ketrecét, hanem ha szobatiszta, akkor a wc-jét elég. Ez kb 2 perc. Lehet 2-3 naponta is cserélni a wc-jében az almot, de mondjuk a miénk jó sokat bogyózik és pisil is sokat, így inkább ráfordítom naponbta vagy kétnaponta azt a két percet, hogy a wc-jét kipucoljam.

Egyébként ha eleve így állsz hozzá, hogy ne kelljen sokat takarítani, ne legyen vele sok gond, akkor azért meggondolhatnád, hogy tényleg szeretnél-e állatot.

2014. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam,hogy naponta ne kelljen 2 órás takarítást rendeznem neki :) természetesen ennyit rá szánék
2014. aug. 21. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!