Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet a nyuszinak játékot...

Bogi0505 kérdése:

Hol lehet a nyuszinak játékot venni? Nem elég csak a plüss játék?

Figyelt kérdés
Szeretném a nyuszijaimat egy kicsit szórakoztatni egy játékkal. De a plüss jó lesz? Vagy kell valami más? A plüss nyuszi jó? A válaszokat most előre is köszi!:)

2014. aug. 18. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Fressnapf! ;)
2014. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mármint áruház vagy bolt? De sok weboldalon láttam, hogy plüss nyuszit vesznek a nyúlnak. És tulajdonképpen ez a plüss nyuszi érdekli az ő nyúljukat.
2014. aug. 18. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:

A plüss max arra jó, hogy megdugja. Játszani nagyon nem tud vele.

tegyél be neki papìrgurigát, amibe szétát tómsz, esetleg add neki a tápot jutalomfalat adagoló labdából. Van nyuszi, amelyik szeret labdázni, csinálj dobozokból alagutakat, búvóhelyet, vehetsz szénagömböt is....

2014. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké. De a tápadagoló labdába nem tudok tápot tenni a nyuszinak mert az én nyuszim nem él tápokon hanem ház takarmányokon meg ilyesmiken, de csinálok neki alagutakat és búvóhelyeket de mondjuk az sem lehet rossz ötlet ha egy zacskó néhány részét kivágom díszítés képpen és abba teszek egy zacskónyi szénát. De biztosan a te ötleted is beválhat!:)
2014. aug. 18. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A zacskó jó, de nem lehet műanyag, csak papír!
2014. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim kedvence a papírguriga. A papírtörlő gurigáját 3 részre szoktam vágni, és úgy kapja meg szénával töltve. Dobálgatja, gurigatja, eszi a szénát.

[link]

a videóban van pár ötlet.

2014. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!