Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsögöm fekszik, be...

Az aranyhörcsögöm fekszik, be van csukva a szeme, lélegzik, nem reagál semmire, de néha-néha megremeg. Lehet, hogy cukorbeteg?

Figyelt kérdés
Elég sokat iszik és vizel.Úgy láttam, hogy csökkent a súlya.Pedig nem kapott kevesebb ételt.Állatorvost lécci ne írjatok

2014. aug. 19. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitudja. Nekem egyszer az udvaron végezte télen, mert nem mozdult napok óta, összegubózva meg volt meredve, hideg volt és halottnak tűnt. Ki lett rakva a teraszra, temetés előtt állt. Aztán csak a mozgást hallottuk pár óra múlva és vissza is költöztettük gyorsan és döbbenten.

Pár hónap múlva pedig nem mertük kitenni és napokig volt még velünk az elpusztult hörcsög.

Nekem csak ilyen tapasztalatom volt velük,hogy teljesen ki tudnak kapcsolni.


Sajnos állatorvosból sem mindegyik ért a rágcsálókhoz. Esetleg több zöldséget próbálj neki adni.

2014. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 julcsika01 ***** válasza:

a baratnomet nehany napja huivta az anyja a taborban ,hogy nem reagal a hörije semmire , nem lelegzik/mozog. másnap reggel már úgy tekerte a hörikereket mint az őrült.

lehet hogy nem túl hasznos de szentem biztató.

remélem jobban lesz a hörid <3 <3 :-) :-)

2014. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha fázik tud hibernálni, vidd melegebb helyre! Akár lehet cukorbeteg is, de ha nem szeretnéd/tudod állatorvoshoz vinni, akkor sosem tudjuk meg. :)
2014. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!