Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van két tengeri malacunk...

Kovács Christof kérdése:

Van két tengeri malacunk egyik az enyém másik a tesómé és az a gondom hogy egyáltalán nem fürgék néha ugrándoznak de amúgy nagyon nem csinálnak semmit miért?

Figyelt kérdés
egy fiú és egy lány tengeri malacunk van de külön ketrecbe mert nem szeretnénk kicsiket ugy volt hogy két lányt veszünk de amikor haza hoztuk pár hét mulva kiderült hogy fiú és lettek pár hónap múlva kicsik is. ez most mind egy. az a lényeg hogy sokszor ki szoktuk őket venni és olyan kedvtelenek mit csináljak hogy ne legyenek ilyen kedvtelenek?
2014. aug. 21. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Előtte is ilyenek voltak? mert ha igen akkor szerintem egymást hianyoljak.de felügyelet alatt szerintem lehetnek együtt mert akkor szét tudjátok szedni oket
2014. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyertem ha nem voltak ilyenek elotte
2014. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eleinte se voltak olyan futkározósak és ha ki veszük őket együtt vannak
2014. aug. 21. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából az én malackam se mozog túl sokat de amíg eszik, iszik addig szerintem nincs gond
2014. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!