Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacomnak kicsimyei...

A tengerimalacomnak kicsimyei lesznek. Szerintetek ki kell venni a hímet, amíg megszületnek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
még azután is, mert a hím megöli a kölyköket, hogy újra párosodhasson a nősténnyel
2014. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg igen. Nekem gyerekkoromban voltak, együtt lakott a hím a nősténnyel, nagy helyük volt, nyáron egy nagy ketrecben, az udvaron laktak.

Én nem tudtam, hogy külön kellene választani őket, nem is tettem meg és senki nem bántott senkit. Amikor már elég nagyok voltak a kicsik, akkor új gazdához kerültek.

2014. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromba én is úgy csináltam, ahogy az előző hozzászóló, vagyis nem vettem külön őket.
2014. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki kell venni szülés előtt, mert szülés után azonnal befedezi megint a nőstényt. Az meg nagyon megterhelő a nőstény szervezetének.

A kicsiket amúgy nem bántja.

2014. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


{A tengerimalac gondozása

1/4. oldal }

2014. nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!