Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az baj ha bele vagyok szerelme...

Az baj ha bele vagyok szerelmesedve a görényembe?

Figyelt kérdés

Imádom, imádom, imádom... Pörög, eszik, alszik, szeret, okos, huncut, leleményes, cukorpofa és NEM,LEHET MEGUNNI

Egyszerűen szeretem!



2014. aug. 22. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem próbálod meg megdugni, addig nincs baj
2014. aug. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha te is görény vagy, akkor nem baj! :)

De komolyan: Nekem is volt egy görim, azok a legaranyosabb, legkedvesebb, legmozgékonyabb állatkák! Persze kegyetlen kis gyilkosok is, de ezt szerencsére ritkán látják a gazdik!

2014. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
#1 kössz most jót nevettem!! 😃
2014. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális! :))
2014. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
😃
2014. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Én így vagyok a kutyámmal. :) Mások nem tartanak ép elméjűnek, de engem nem érdekel, ő a Mindenem. <3
2014. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Én egy lóval vagyok így, Márió a neve és ha azt mondom:

megvakarod a hátam, akkor a pampulájáal elkezdi maszírozni, nagyon cuki. Szerintem normális dolog, mert akivel egy ember él vagy sokszor találkozik és jóban vannak akkor kialakulhat a szerelem, ami normális, de nem kell túlzásba vinni :D

2014. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes belé, de nagyon szeretem. Annyira imádnivaló. Több érzés szorult ebbe a picurba mint egy emberbe.
2014. aug. 22. 17:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!