Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy nőstény és egy ivartal...

Van egy nőstény és egy ivartalanított bak nyuszim, és most engedtem össze őket először. A bak egyből görcsbe rándult, és nagyon aggódom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyből, ahogy kiengedtem őket, a bak rögtön rámászott a nőstényre, amit az el is tűrt. Folyamatosan tépkedte a szőrét, és tudom, hogy ez mindennapos, de azért kicsit megijedtem. És most nem merem őket megint összeengedni, mert attól tartok, hogy a bak megint görcsbe rándul. Mert amikor ez történt, épp tépte a nőstény szőrét, és nem tudta elengedni.

Kérlek adjatok sok-sok tanácsot, nagy szükségem van rájuk! :(



2014. aug. 22. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan jól lett ivartalanítva a nyuszid?Lehet hogy van egy harmadik heréje,de ne biztos.
2014. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva (és ezért most ne hurrogjon le senki, hogy 'ó hát akkor mit vártál?!'), ma volt a varratszedése.
2014. aug. 22. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:

" harmadik heréje" !!!!

Ekkorát még nem röhögtem ezen az oldalon!


Figyu! Lehet, hogy az állatorvosnak csak két heréért fizettél, erre otthagyta a harmadikat.

2014. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Viccet félretéve: a hormonháztartása csak hetek múlva áll át, addig élnek benne az ösztönök. Később semmi baj nem lesz, ha lehet, addig ne engedd össze őket.


(még most is röhögök az első válaszoló harmadik heréjén)

2014. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen idő kell míg "beletörődik" hogy nincs neki:D
2014. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előre is bocsi, kicsit hosszú leszek, de nálunk ugyan ez volt a helyzet. A harmadik here tényleg vicces, de olyan szempontból van alapja, hogy a heréi valóban el lettek távolítva, így jóval kevesebb tesztoszteront termel, és kis nyuszik sem lesznek, de a mellékvesekéregben igenis termelődik tesztoszteron, az ivartalanítástól függetlenül! A szőrtépés tényleg nagyon rémisztő, én is gyűlöltem, szinte depressziós lettem, úgy aggódtam, úgyhogy teljesen megértelek, rossz nézni. Nálunk megoldást hozott, hogy a nőstényem is ivartalan, fokozatosan szoktattam őket össze újra (mióta elhoztam őket együtt vannak). És imádják egymást, teljes a béke! Néha pl. így a tavaszi időszakban vannak kisebb ráugrálások, de a nősténykém hárít, én is finoman eltolom és akkor abba is hagyja. Remélem nálatok is minden megoldódik, addig is türelem, türelem, türelem. Kitartást! Majd írj, hogy mi lett :))
2015. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!