Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek EZ mi? (kép) SOS!

Szerintetek EZ mi? (kép) SOS!

Figyelt kérdés

Most készülök lefeküdni, és mikor becsuktam az ablakot ez fogadott a párkányon belül, a szúnyogháló viszont egész nap le volt húzva!!!! Egérürülék??? Panelban??? A 6.-on??? Nem merek így lefeküdni, mit csináljak???

[link]


2014. aug. 22. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ragaszd magad a plafonra oda nem megy fel az egér.
2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát, én sem mernék így lefeküdni.
2014. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ez biztos az? Hogy néz ki a denevérkaki? Ha az tojt ide egy fokkal jobb, mert talán már elrepült. A szúnyoghálón át - nem értem!!! Nem akarom érteni!
2014. aug. 22. 21:46
 4/12 anonim válasza:
Durva, de egy kis felvidítás:nekünk is ilyen felhúzható szónyoghálónk van. De szerintem nyugodtan (ha lehet ilyenkor nyugodtan) aludhatsz mert este az egér is aludni fog. Vagy Menj át egy másik helységbe.
2014. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez egérürülék. Nem kell tőle félni, ő jobban fél tőletek mint ti tőle. Ki kell tenni csapdát és az megoldja a problémát.
2014. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nem egérszar!

Az sokkal kisebb, olyan, mint a tortadíszítő csokireszelék.

2014. aug. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyedül vagyok a 15 hónapos fiammal, aki alszik, basszus, még sikítani sem merek! :) Mindjárt benézek az ágy alá, csak összeszedem a bátorságom. Remélem valamelyik tapló felső szomszéd az ablakon át ürítette a hörcsögalmot... Töltöttem le a telefonra denevérriasztó uh-szimulátort, de egyelőre nem bújt elő a szoba semelyik sarkából egy se.

Be vagyok tojva nem kicsit, mert ha KÍVÜL lenne nem izgatnám magam, de ez BELÜL van!!!

2014. aug. 22. 21:59
 8/12 A kérdező kommentje:

Amúgy réges rég egy másik lakásban tartottam mongol futóegereket, de nem emlékszem már milyet pottyantottak... És azok nem aludtl éjszaka. De azokat legalább én szabályoztam, de eeez...

Drukkoljatok, hogy denevér legyen!!!

Az egér hogy tudott volna felmászni az ablakba? És miért nem a sarokba kakilt?

2014. aug. 22. 22:06
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Nyugalom, ő titeket potenciális ragadozónak tekint, mégiscsak egy egér, nem tigris :D

Alvás közben sem fog sem benned, sem pedig a fiadban kárt tenni, holnap pedig elmehetsz csapdáért.

2014. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha egér akkor az tényleg nem fog semmit se csinálni, ahogy az előző kommentelő írta. Nem egy vérengző ragadozó, csak egy egér.


Az egér pedig bárhova felmászik, elképzelhető hogy a szomszédtól jött, kérdezd meg őket is, lehet kiderül hogy a kettővel mellett lakó idős néni lakása tele van egerekkel, ők pedig átrágták magukat. Ha több lakónál is vannak, akkor lehet egyszerűbb lenne a közölképviselőnek szólni (ha van ilyen panelban?) hogy kérjen irtást.

2014. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!