Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög ehet gabonapelyhet?

A hörcsög ehet gabonapelyhet?

Figyelt kérdés
Az a csokis nesquik. És a pattogatott kukoricát ? vagy csak simán kukoricát ami még nincs kipattogtatva ?

2014. aug. 22. 23:36
 1/7 anonim válasza:
80%

Régebben voltak hörcsögeim. Én semmiképp sem ajánlanám a gabonapelyhet, a pattogatott kukoricát sem, és kukoricából is csak a szárítottat.

Amikor anno vettem a höriket, az eladó csak egy egyszerű szabályt vágott hozzám a tartásukkal kapcsolatban: "K betűvel kezdődő gyümölcsöt/zöldséget nem ehetnek!"

2014. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Gabonapelyhet, főleg Nequiket kétlem hogy adhatsz neki. Pattogatott kukoricát egyszer húgom benyújtott a hörcsögnek, de Ő elég okos volt, még csak el se vette (ellentétben a papagájainkkal, amik már csak a pattogtatás hangjától lázba jönnek).


Ahogy a felettem szóló írta K betűs dolgokat általában nem adunk nekik.

2014. aug. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom a k betűs dolgokat.Hát akkor nem adok neki,száraz kenyeret lehet adni ?
2014. aug. 23. 00:18
 4/7 anonim válasza:
65%
Én úgy tudom nem, az felpuffasztja őket.
2014. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
61%
Nem puffasztja fel, de nem egészséges. Egyrészt csupa cukor, semmi szüksége rá. Másrészt puha, így nem kopik a foga tőle. Szemes kukoricát kaphat, de nem pattogtatni valót, mert az általában sózott/aromákkal kezelt.
2014. aug. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 julcsika01 ***** válasza:

nekem puffasztott magvak vannak a hörim tápjában. azt ehet?


amugy én nem adnek neki egyikbol sem ,azok közül amiket felsoroltal

2014. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos ehet , ha benne van . Egyébként én is adtam neki olyan tápot és semmi baja nem lett tőle.
2014. aug. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!