Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Le tudnátok írni hogy a TI...

Le tudnátok írni hogy a TI nyuszitok mit eszik?

Figyelt kérdés
Azert szeretnem h tsajat tapasztalatbol irjatok le mert nem szeretnem ha baja lenne az eteltol :)

2014. aug. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindent, még feszültség alatt lévő 230V-s kábelt is. Egyelőre köszöni, jól van.
2014. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyem kap mindennap nyulkaja kevereket, a haz elotti arokbol szedunk neki pitypangot (a levele a kedvence), egyebkent pedig kirakjuk a kertbe es ott elgeleszik loheret, fuvet, amit talal:) disznovenyek kozelebe nem engedem, mert par kozuluk mergezo neki.
2014. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat !!:) és zöldség gyümölcs terén mi a helyzet?:)
2014. aug. 27. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Sárgarépát imádják általában, az enyém legalábbis szereti. A tengerimalacom imádja például a kígyóuborkát, de a nyúl is rá szokott ugrani. Magkeveréket érdemes nekik adni, mert folyton rágniuk kell, hogy kopjon a foguk. Ami még fontos, a széna, mert az is egy jó kis rágnivaló nekik, és van benne a számukra fontos tápanyag, és az emésztésüket is rendben tartja. A "k" betűs zöldségeket nem ajánlják a nyúlnak, pl. káposzta, karalábé, ennek ellenére én már kelkáposzta levelet adtam neki, és nagyon tetszett neki, megette, baja nem lett tőle.
2014. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olvasgasd ezt, itt minden lényeges le van írva:

[link]


Egyébként a fő táplálék a széna, az legyen előtte korlátozatlanul. Minden más csak nasi. Reggel és este kaphat még egy teáskanál tápot. Zöldséget és gyümölcsöt pedig 3 hónapos kora előtt ne adj, utána is csak szoktatással.

2014. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok szénát, reggel-este egy kis tápot (most épp versele laga cuni fit, de szoktam bele keverni cuni complete tápot is), és 3 hónapos kora óta heti 2-3 alkalommal egy kevés zöldség, vagy gyümölcs. Jutalomfalatnak pedig szárított céklacsíkot kap. Meg persze víz. Gyönyörű, egészséges nyuszi.
2014. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 julcsika01 ***** válasza:
alma+répa+táp+répa zöldje+ viz
2014. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Julcsika! Szénát nem kap?
2014. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!:) most szoktatom veluk a zoldsegeket es kivancsi voltam mit lehet nekik adni a valaszok sokat segitettek megegyszer koszonom !!!!:D
2014. aug. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!