Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most melyik a jobb?

Most melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Szóval az eggyik aranyhörcsögöm allig akar mozogni,eszik alszik!Sajnos mindent meg akar rágni ezért átköltöztettük terrráriumba ketrec hejett!Ami a ketrecben volt mókuskerék abban szívesen játszott,de a mostaniban nem!Lehet hogy az a baja hogy kicsi neki,de nagyobbat nem merek neki venni mert 1-szer már kiszököt amikor nagyott vettünk neki!Most arrra gondoltam hogy veszek neki egy ragasztósat!Melyik lennne neki a jobb?Melyiket nem rágná ki?(A háza fából van arra is csinált még 1 ajtót,kirágta)


[link]


[link]



2014. aug. 28. 10:52
 1/4 julcsika01 ***** válasza:

ne koltoztetsd , mert a kornyezetváltozás miatt bele is halhat. (uj szag+ uj dolgok+ uj itato+ kerék)


en fiatalon vettem nekik egy masik ketrecet amit imadtak.

de amikor pucoltam , akkor a másikban voltak. nem nyúltak semmihez ,csak egyhelyben ultek és szaglásztak (féltek)

2014. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már elköltözött és boldogabb!Muszáj volt mivel lány és 1 hétig együtt volt a fiúval!És csak 1 mókuskerék!Most abba haljon bele hogy elhízik?KICSI neki!Muszáj vagyok neki venni!Én szeretem a hörcsögömet,és mindent megteszek értük!Am ha nem költözött volna el akkor ő vagy a másik már halott lenne!
2014. aug. 28. 11:44
 3/4 julcsika01 ***** válasza:
a második kerék sokkal aranyosabb de szerintem maradj az elsőnél
2014. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 28. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!