Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Már sokszor vittem azzal a...

Julcsika01 kérdése:

Már sokszor vittem azzal a panasszal meg kérdessela hörimet orvoshoz, hogy: mik a szőrében azok a fehér pontok? Miert vakarózik és harapdálja magát? Miert van bedagadva a "popsija" bal oldala?

Figyelt kérdés

(ami lila es alig van rajta szőr) miert nem eszik rendesen, és miert törnek ki a felső két fogai? Miert hullik a szőre? elvittem orvoshoz elso alkalommal adtak neki atka cseppet.

amikor masodszor vittem el nem ugyan az a doki volt. csak annyit mondott fél perc utan hogy nem vakarózik.



2014. aug. 28. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Keress egy másik rendelőt. Nem minden állatorvos "Summa cum laude" végzett. Van aki végigbukdácsolta az egyetemet, a tudása annyi amennyi.
2014. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak hörcsögökhöz értő dokihoz érdemes elvinni ilyen kisállatokat. Ez a betegség elég összetett már. Nagyon-nagyon kéne neki egy jó doki, nagyon szenvedhet!
2014. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az én hörim is kapott cseppet mert korpásodott a bundája az atkái miatt. Nekünk nem használt igazán, pedig szinte már az egész hörcsög hátát bekentem vele sajnos mert annyira elatkásodott:S a mineknek is kihullott a szőre ettől a csepptől:S Én ajánlom hogy fürdesd meg kis kádban langyos vízben(a fülébe ne menjen víz!), és szárítsd meg törölközővel, hajszárítóval, az lepergeti a bundájáról az atkás bőrt. Vigyázz meg ne fázzon mert a tüdőgyulladásba gyorsabban belepusztulhat mint az atkásságba!:)
2014. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Macskata74 válasza:
Sajnálom az atkás állatokat! Az én papagájom is ettől szenved és mindent fertőtleníteni kell körötte... Itt egy orvos, aki jó lehet hörcsögre: [link] Dr. Oltyán László, és még [link] Sok sikert! Jobbulást a Hörinek!
2014. okt. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem korpás hajra való samponnal fürdesd meg.Állat gyógyszertárban tudnak segiteni.
2014. okt. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se fürdesd meg, PLÁNE SAMPONNAL NE!!!! Nem használna, és meg is halhat...
2014. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!