Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bak vagy nőstény? Lent.

Bak vagy nőstény? Lent.

Figyelt kérdés
Törpenyuszi vásárlás előtt állok,de bizonytalan vagyok abban,hogy milyen nemű nyuszit vegyek. Mindkettőről olvastam hideget meleget. Az lenne a kérdésem hogy melyik a "kezesebb", szelídebb? Én azt szeretném,hogy bújós legyen,szelíd,barátságos. Ez inkább a bakra vagy a nőstényre jellemző? Köszönöm.

2014. aug. 30. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
én úgy tapasztaltam, hogy a nőstények jobbak. A baknyulaim nagyon gonoszak, és fedezni is nehéz velük. De a nőstényeim nagyon ragaszkodóak és jobb is
2014. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[szerintem]
2014. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 KGabi0000 ***** válasza:
A mi két bakunk egy igazi kis bújos nyuszi,akik kíváncsiak és barátságosak.A barátainknak van 2 nősténynyuszija és azok harapnak(habár engem még soha nem harapott meg),barátságtalanok(soha nem jönnek oda,ha hívjuk őket).De ez sokban függ a természetétől és nevelésétől is,ha kicsi korától fogva kézben van,akkor barátásgos lesz.Szerintem ez nem nemfüggő.
2014. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindegy a neme, mert teljesen egyedfüggö a viselkedés. Az ivarosodás pedig teljesen meg tudja változtatni a nyuszit. Bújós szőrmókból agresszív vadállar is lehet. Nekem bakom van, ivartalaníttattam, mert agresszív volt, most megint kedves, bújós.

Azt válaszd, amelyikbe beleszeretsz. A többi idővel kiderül.

2014. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Az a helyzet hogy volt már egy nőstény nyuszim ( de őt soha nem fogták meg,csak ketrecben éltek)..hát őt nem lehetett később sem ölbe venni,simogatni is csak nagy ritkán lehetett,egyébként elfutott. Harapni nem harapott. Viszont most megint szeretnék nyuszit,nagyon beleszerettem egybe,kiderült hogy nőstény,viszont ő sokat van kézben. De nem szeretnék úgy járni mint az előzővel. Mit tegyek szerintetek? Vágjak bele,hozzam el ezt a nőstény nyuszkót?

2014. aug. 30. 17:31
 6/8 KGabi0000 ***** válasza:
Igen,mindenképp hozdd el.
2014. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy bak van, ha a ketrecébe nyúlok, vagy hirtelen akarom megsimogatni, akkor morog és bokszol, máskor meg bújik a kezem alá, tv-t együtt nézünk, olyankor mellém fekszik, feldobja magát és várja, hogy a hasát simogassam, amit pedig ha jól tudom, csak a legszelídebbek engednek meg. Állítólag harap, de az abból áll, hogy a fogával odébb teszi az ember kezét, nem okoz fájdalmat, se sebet, csak érezni a fogát. Harapott már el kábelt pillanatok alatt, szóval ha meg akarna harapni, meg tudna.
2014. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Elhoztam a nőstény nyuszit,és nagyon aranyos,barátságos :)
2014. szept. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!